KOREPETYCJE Z KOŁCZEM MAJKIEM

Dodatkowe lekcje z Dynamiki Mentalności u samego Michała Wawrzyniaka. Twoje efekty poszybują w górę!

 • Konkretne tematy do nauki
 • Unikalna, precyzyjna wiedza
 • Świeże spojrzenie
 • Gotowe rozwiązania
 • Szybkie efety
 • Łatwe zastosowanie

Dlaczego przygotowaliśmy dla Ciebie 12 lekcji od Michała?

Wyselekcjonowane tematy

Po szkoleniach z Dynamiki wybraliśmy z nich 12 kluczowych aspektów.

Łatwość nauki

Ułożyliśmy je w 12 lekcji, które łatwo i szybko przyswoisz.

Brak czasu

Nie masz czasu na powolne szukanie rozwiązań i testowanie ich.

Potwierdzona skuteczność

Działanie tej wiedzy doceniły tysiące osób po szkoleniach i uczestników grup mastermind.

Skupienie

Każda lekcja jest w 100% poświęcona na jeden temat - to esencja.

Efekty

Już po pierwszej lekcji zauważysz efekty stosowanej wiedzy!
Zobacz fragmenty lekcji z Kołczem Majkiem
na temat Dynamiki MentalnościJak Twój profil powinien się bogacić?

Różnice w innowacyjności.

#1 Czy wszyscy mogą kroczyć drogą innowacji?
#2 Jak się buduje wysoce wydajne zespoły?
#3 Urodzony sprzedawca - mit czy prawda?
#4 Fundamenty Twojego Imperium
#5 Który profil zrealizuje postanowienia noworoczne?
#6 Anioły i demony komunikacji
#7 Stalowa pięść
#8 Jak wygrać z czasem?
#9 Jak Twój profil powinien się bogacić
#10 Równanie Bogactwa
#11 Który profil da Ci największe przyspieszenie - System 1,2,3
#12 Najlepsze i najgorsze nawyki każdego profilu

Kupuję!Opcja #1

Znam swój profil

Już masz świadomość swoich mocnych i słabych stron oraz naturalnych predyspozycji. Co więc robić dalej? Jak przełożyć tą wiedzę na swoje realia?

 • Wykorzystanie wiedzy w praktyce.
 • Na co zwrócić uwagę w życiu i biznesie?
 • Jak tworzyć relacje i budować wartość?
Opcja #2

Odkrywam profil

Wykonaj test, dzięki któremu odkryjesz w pełni swój potencjał! 12 lekcji sprawi, że od razu wprowadzisz nową wiedzę w życie i lepiej poznasz Dynamikę Mentalności.

 • Znajdź swoje naturalne flow.
 • Dowiedz się, jak wykorzystać swoje talenty.
 • Wzmocnij biznes i relacje.

Sprawdź, czego dokładnie się nauczysz!

Poniżej znajdziesz szczegóły związane z tematami każdej lekcji z Kołczem Majkiem.

#1


Czy wszyscy mogą kroczyć drogą innowacji?

Wydaje się, że tylko profile z górnej części wykresu powinny zajmować się innowacją, ale czy na pewno? Co się stanie gdy inne profile zechcą być innowacyjne? A może nie powinny się tym zajmować wcale? Czy mają szansę osiągnąć sukces na tym polu? A może są z góry skazane na porażkę?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych wątków znajdziecie właśnie w tej lekcji. Michał jako doświadczony innowator przedstawi Wam punkt widzenia okiem Creatora, jak i perspektywę pozostałych profili. Wspólnie znajdziecie odpowiedź na postawione w tytule pytanie - Czy wszyscy mogą kroczyć drogą innowacji?

Kupuję!

#2


Jak się buduje wysoce wydajne zespoły?

W tej lekcji dowiesz się jakie dwa kluczowe elementy warto zastosować przy budowie zespołu. Materiał oparty jest o dwa etapy flow Supportera z zaawansowanej wiedzy Vector Power. Dowiesz się dlaczego warto ustalać i egzekwować konkretne zasady w zespole, oraz czy warto trzymać się jednej wybranej wizji, a może powinno mieć się ich wiele?

Lekcja obowiązkowa dla każdego supportera oraz wszystkich tych, którzy na co dzień pracują w zespole z ludźmi i chcą zwiększać jego wydajność.

Kupuję!

#3


Urodzony sprzedawca - mit czy prawda?

Jak sądzisz? Umiejętność sprzedaży to rzecz wrodzona czy wyuczona? Wspólnie z Michałem sprawdzisz czy ta teza jest prawdziwa. Każdy z profili coś sprzedaje. Dowiedz się co! W sprzedaży nie zawsze mamy do czynienia z fizycznym produktem. Można sprzedać idee, system, czas, pewność itd.

Dowiesz się co w naturalny sposób sprzedaje każdy z profili i jak to najlepiej wykorzystać w praktyce.

Kupuję!

#4


Fundamenty Twojego Imperium

Podczas tej lekcji dowiesz się więcej o profilach Dynamiki Bogactwa, częstotliwościach, którymi się kierują oraz ich strategiach kreowania bogactwa. Im lepiej rozumiesz tę wiedzę, tym łatwiej zastosujesz ją z biznesie czy życiu i zbliżysz się do swojej strefy FLOW.

Kupuję!

#5


Który profil zrealizuje postanowienia noworoczne?

W tej lekcji dowiesz się więcej na temat postanowień noworocznych. Który profil ma największe szanse, a który będzie musiał się bardziej starać.

Każdy z profili zupełnie inaczej podchodzi do realizacji postanowień noworocznych. Każdy ma inną strategię. Wystarczy spełnić kilka założeń. Dowiesz się też jakie ryzyko się z tym wiąże, oraz jakie największe pułapki czekają na każdy z poszczególnych profili.

Kupuję!

#6


Anioły i demony komunikacji

W tej lekcji, Michał opowiada o komunikacji. Każdy profil ma swoją UNIKALNĄ MOC w komunikacji oraz bardzo dużą SŁABOŚĆ. Jeśli dobrze wykorzysta swoją siłę, staje się wręcz perswazyjny!

Poznasz największą siłę i słabość komunikacyjną każdego profilu. Wiedzę będzie można przełożyć nie tylko na relacje, związek, ale przede wszystkim na efekty w biznesie, sprzedaży i dużo większym wpływie na otaczającą Cie rzeczywistość!

Kupuję!

#7


Stalowa pięść

Omówimy 3 profile, które charakteryzują się dużą ilością spokoju, stabilności i dbałością o szczegóły. Czyli Accumulator, Lord i Mechanic.

Regularnie zapominamy, że w dobrym zespole potrzebne są osoby o każdym charakterze. Ktoś wymyśla i zapala iskrę pozostałych, ktoś inny pokazuje to światu i zjednuje ludzi, a jeszcze inna osoba dba o kontakty. Kolejne osoby zapewniają firmie i zespołowi stabilność, powtarzalność oraz tworzą działające mechanizmy.

Jak pracować z takimi osobami? Jak się z nimi najlepiej kontaktować? Jaka jest ich największa wartość, która wnoszą? Jakie są ich najmocniejsze i najsłabsze strony? Tego właśnie dowiesz się z tej lekcji.

Kupuję!

#8


Jak wygrać z czasem?

W tej lekcji omówimy domenę takich profili jak Deal Maker i Trader, czyli panowaniem nad czasem i jego organizacją. Każdy kto chce być efektywny w swoje dziedzinie, musi opanować umiejętności planowania i konsekwentnego działania.

Zobaczysz jak najlepsi radzą sobie w kwestii wyczucia czasu oraz odpowiedniego wykorzystania go. Na przykładzie profili, których dominującą cechą jest odpowiednie tempo zaczerpniesz wzorców, jak zwiększyć swoje efekty. Poznasz sposób myślenia Tradera i Deal Makera, który nie tylko sprawi, że są tak efektywni w sprawach organizacyjnych, ale również lepiej ich zrozumiesz i będziesz umiał lepiej się z nimi komunikować!

Jeśli jesteś osobą o profilu Trader, Deal Maker lub Accumulator, musisz to obejrzeć!

Kupuję!

#9


Jak twój profil powinien się bogacić

Samo sprawdzenie i poznanie swojego profilu Dynamiki Bogactwa to dopiero początek przygody. Trzeba pójść dalej. Sprawdzić, jak Twój profil wzbogaci się najszybciej?

W tej lekcji Michał omówi sposoby bogacenia się każdego z profili, na czym zarobią najwięcej pieniędzy i na czym powinny się skupić.

Kupuję!

#10


Równanie Bogactwa

W Dynamice Bogactwa istnieje równanie tłumaczące, w jaki sposób przyspieszyć proces generowania bogactwa. Niestety profile skupiają się najczęściej na pojedynczych aspektach, w których są najlepsze. Dowiesz się z tej lekcji jak korzystać z siły synergii i osiągać dużo większe rezultaty!


Często myślimy o bogactwie jako o ilości pieniędzy, czy wartości majątku. W rzeczywistości jest to efekt naszych umiejętności i działania. Aby mieć materialne rezultaty, trzeba nauczyć się generować pieniądze poprzez tworzenie wartości i zastosowanie dźwigni. Właśnie temu tematowi poświęcona jest ta lekcja.

Kupuję!

#11


Który profil da Ci największe przyspieszenie? - System 1,2,3

Każdy profil ma swoje silne i słabe strony. Z tej lekcji dowiesz się, które profile najbardziej pomogą Tobie nabrać rozpędu i wesprą Cię tam, gdzie najbardziej potrzebujesz pomocy. Ten system dobierania ludzi do współpracy pozwala na ustabilizowanie biznesu i umożliwienie rozwoju.

Zamiast męczyć się z tematami, które przychodzą Ci z trudem, możesz mieć wokół siebie odpowiednie osoby, odciążające Cię z tych obowiązków. Te osoby będą także równowagą dla Twojego FLOW, dzięki czemu nie utkwisz w jednym punkcie widzenia i podejściu.

Kupuję!

#12


Najlepsze i najgorsze nawyki każdego profilu

Jak często czyjeś zachowanie doprowadza Cię do szewskiej pasji? I na dodatek nie masz pojęcia dlaczego. Ta osoba po prostu jest sobą, a Tobie tak trudno to zrozumieć i zaakceptować. Mimo, że nie masz negatywnych intencji. Albo w drugą stronę... Jak często widzisz, że ktoś ma niesamowitą łatwość w zrobieniu czegoś, co dla Ciebie jest ekstremalnie trudne?! Tłumaczy Ci to, ale i tak nie możesz tego pojąć.

Ta lekcja może pomóc Ci zrozumieć oba te zachowania i pielęgnować relację z drugą osobą, zamiast pogrążać się w braku zrozumienia! Dowiesz się także, czym są te nawyki w Twoim przypadku. Dzięki temu łatwiej będzie Ci komunikować się z ludźmi w zrozumiały sposób. Unikniesz wielu niezręcznych chwil oraz łatwiej nawiążesz relacje.

Kupuję!Wybierz swój pakiet!

Sprawdź, co zawiera każdy zestaw i wybierz opcję dla siebie!

 • 197
 • Znam swój profil
 • 12 webinarów na VOD
 • Jakość HD
 • 11h 15 min
 • 12 lekcji = 56 filmów
 • 16,50 zł / 1 lekcja!
 • WARTOŚĆ: 600 zł
 • Po kliknięciu przeniesiemy Cię do sklepu MentalWay, aby sfinalizować zamówienie.

 • 596
 • Odkrywam swój profil
 • Token do testu Dynamiki Mentalności
 • 12 webinarów na VOD
 • Jakość HD
 • 11h 15 min
 • 12 lekcji = 56 filmów
 • 16,50 zł / 1 lekcja!
 • WARTOŚĆ: 959 zł
 • Po kliknięciu przeniesiemy Cię do sklepu MentalWay, aby sfinalizować zamówienie.


Dostęp do zapisów VOD na 365 dni | Nielimitowana ilość odtworzeń
Czym są profile Dynamiki Mentalności? Dowiedz się więcej!

Zobacz fragment szkolenia dotyczącego Dynamiki Mentalności. Posłuchaj, jak Kołcz Majk mówi o różnicach w potrzebach każdego z 8 profili.


Dynamika Mentalności to 5000 lat nauki zamknięte w 20-minutowym teście, który pozwoli Ci odkryć Twoje naturalne FLOW. Nie jest to kolejny test osobowości, z którego nic nie wynika poza nadaniem łatki introwertyka czy ekstrawertyka. Dynamika Mentalności pozwala określić, którym z 8 profili jesteś i daje NAMACALNE przykłady i ścieżkę postępowania, dzięki którym wykorzystasz swoje naturalne predyspozycje na MAXA!

Pomyśl tylko, jak to jest, że niektóre rzeczy przychodzą Ci z lekkością i łatwością, a z innymi się męczysz? Czy nie lepiej byłoby odkryć swój talent i dziedzinę, w której nie dość, że wykorzystasz swoje umiejętności, to jeszcze będziesz to robić z przyjemnością?

Co daje znajomość profilu?

- Odkrywasz swoje MOCNE STRONY
- Dostajesz PRECYZYJNE STRATEGIE
- Dowiadujesz się jak tworzysz RELACJE
- Poznajesz sposoby KOMUNIKACJI między profilami

Kupuję!Bądź z nami w kontakcie!

Sprawdź, gdzie i jak możesz się z nami skontaktować. :)

© 2018 MentalWay sp. z o.o. sp. k.

Regulamin | Polityka Prywatności | Polityka Cookies | Regulamin promocji | Przetwarzanie danych osobowych